Schindeleho minerály

 
Minerální látky jsou podobně jako látky organické - bílkoviny, tuky, uhlohydráty - výrazným způsobem zodpovědné za bezchybný průběh životních funkcí lidského organizmu, přičemž pomáhají vytvářet uvnitř buněk chemické podmínky pro tvorbu buněk a tkání. Minerální látky pronikají do oblasti růstu a krvetvorby a jsou velkou měrou spojeny se správnou funkcí a tvorbou Schindeleho minerályhormonů, vitamínů a enzymů. Minerální látky jsou především nezastupitelnými stavebními kameny kostí, zubů a důležitých tkání a jako takové podléhají neustálé výměně a ztrátám, které musí tělo jejich dalším přísunem bezpodmínečně vyrovnávat. Nedostatek minerálů má za následek výskyt celé řady chronických potíží, kterým trvalý přísun směsi Schindelových minerálů zabraňuje. Schindeleho minerály jsou dokonalým potravinovým doplňkem, který je navíc čistě přírodní a zcela netoxický.
 
Neobsahuje žádné tuky, cukry ani bílkoviny. Nejsou známy žádné vedlejší účinky - ani při dlouhodobé konzumaci. Čistý přírodní produkt. Vhodný i pro děti a pro těhotné ženy.
 
ÚČINKY:
Schindeleho minerály jsou účinným potravinovým doplňkem při dně, vysokém krevním tlaku, osteoporóze, cukrovce, zlepšení prokrvení koronárních cév po prodělaném infarktu ale i jako prevence srdečních příhod, při revmatismu, polyartritidě, akutních i chronických zánětlivých onemocněních, svalových křečích a bolestech, bolestech zad a hlavy, migrénách, cévních potížích (navrácení elasticity cévám), zlepšení prognózy bércových vředů, hnisavých kožních procesech, křečových žilách, poúrazových stavech jako jsou zlomeniny kostí, vykloubeniny a výrony, při kožních potížích - byla pozorována výrazná zlepšení stavu psoriasis (lupenka) a různých vyrážek, zastavení vypadávání vlasů, dále při únavě, hučení v uších, pro zlepšení paměti, zlepšení koncentrace, jsou známy velmi dobré výsledky při příjmu těchto minerálů při depresivních stavech, menstruačních potížích, neuralgických bolestech.
ZAJÍMAVÉ ODKAZY
Odkaz na jinou stránku